.

.

Накит Клешти Сетови, Ferronickel, Црна, 11~12.5 cm, 3pcs/групи

Накит Клешти Сетови, Ferronickel, Црна, 11~12.5 cm, 3pcs/групи

DEN 298.00
DEN 424.80
-30 %
Количина на стоки


Накит Клешти Сетови, Ferronickel, од Страна на Машина, Круг Носот и Синџирот Носот Клешти, Црна
Големина : околу 11~12.5 cm долги, 3pcs/сетови.
Овие клешти се убаво избор за сечење тешко објекти. Предности : цврсти, погодност, лесно за работа.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
202
Бренд Име:
pandahall
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Објектот Должина:
12cm
Број На Модел На:
ПТ-MSMC001-М1
Објектот Ширина:
6.5cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
еколошки
Објектот Дијаметар:
12cm
Метална боја:
platinum
Материјал:
Јаглероден Челик
единица:
1set
Употреба:
Клешти
боја:
Црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ