.

.

5% попуст Заштита за поддршка на Црниот турмалин само-греење половината поддршка појас топлина назад поддршка ghysiotherapy појас

5% попуст Заштита за поддршка на Црниот турмалин само-греење половината поддршка појас топлина назад поддршка ghysiotherapy појас

DEN 9552.00
Количина на стоки

детали за производот
стоката се nuded испорака yunluexinchaobianlan , секојдневни default ( мојата продавница во договорот ) , треба да испратите или други стандардни не да се регионални , ве молиме контактирајте со онлајн услуга потврдена другите цена , complementariness и јазот тибет , xinjiang , qinghai , gansu , ningxia , играње во странство не .
defaults не да или не регионот на пријателот не го контактирате овластениот сервис , директен од , што директно ќе да плати парчиња , треба да се плати ~
професионални материјални производи турмалин енергија на franchiser :
турмалин , organo-германиум , камен негативни јони прав од . турмалин , organo-германиум granule керамички парчиња . камен , вулкански камен hydite afrp . турмалин меша чешлани памук, постелнина текстил . патент technomania moxibustion материјални производи . магнетни далеку инфрацрвена влакна flanchard & hellip . & hellip . & hellip . & hellip .
половината поддршка , црна зајакнување на четири сезони став
пазарна цена : 340 јуани taobao попуст 108 јуани .
јане торба монтирани : боја кутија + ziplock торба
подароци кутија за пакување : боја кутија + ziplock торба + подарок кутија tote ( Празнење : за факултативниот дека пакување било дополнителни 5 јуани )
одделение а
Големина одговара на сите должина 115 см , имаат еластичен , било половината
напредни еластична ткаенина ткаенина
двоен функција лице структура , половината господ функција површина , стомакот помошната функција за површината .
afterburners дизајн tiebelt , inlining 4 orthoedic поддршка бар , се приспособат lumbar , бидете вие .
квалитетот еластична ткаенина состојка , меки и удобни , супер термички . ултра-тенок дизајн , одби подуени .
надворешниот слој : водат ткаенина , меки и удобни , супер топлинска , и сега универзална еластична рака половината поддршка за производство на десет
средно слој : прилог 4 бар ортопедски поддршка , стомачни 10 buryed , haunches 20 ѕвезда на животот постојан магнет .
ќе половината поддршка енергија крпа директен контакт површина на кожата , заеднички поблиску , толку подобро . секој ден користиме два пати , во секое време од 3 часа , освен за спиење кога неповолните носат надвор , исто така, може да биде ситуацијата долго носење . мал дел чувствителни за да ја користите кога кожата се појавува на vr1 , нормално , нема да оштетување на кожата , може да се носат за време скратена .
1 , катарза температура на вода за 40 , мека , лесна грижа , не може да хлор лебди .
2 , неделива highbake .
3 , чистење на време не е премногу долго , rinsible достапни ( driblet или плус детергент ) избрише ( 15 минути за перење ) .
4 , photophobism зачувај .
според секоја серија ситуација , половината поддршка везови зборови , од не ' рѓосувачки збор два вид , не се наведени , asuppim ~ испорака случаен избор

Материјал:
Состав
Возраст:
Возрасни
R

Тие исто така купуваат со овој производ