.

.

10pcs/многу, 10W, 20W, 30W, 50W Водоотпорен IP65 Floodlight Пејзаж Светилка за Отворен Предводена од Поплави светлина бесплатен превозот

10pcs/многу, 10W, 20W, 30W, 50W Водоотпорен IP65 Floodlight Пејзаж Светилка за Отворен Предводена од Поплави светлина бесплатен

DEN 7200.00
DEN 9599.52
-25 %
Количина на стоки

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
можете да го вратат во првобитната состојба преку воздух препорачана пошта во рок од 7 дена од денот на вашиот прима објект за целосно враќање на средствата. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние сакаме ова да биде позитивна трансакцијата за вас!
Ако имате било какви прашања, ве молиме распрашајте се пред наддавање. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Ако не може да ни остави 5 ѕвезди на сите четири на НСД е ве молиме контактирајте со нас. Превозот обвиненија не се враќа. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.99
* Работна температура : -30-+60 степени
* Нето Тежина : 2.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Гаранција :
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ќе ни биде мило да ги поправи сите проблеми што можат да го имаат. 1years Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ние ќе ви помогнеме да го поправам ако добива мали проблеми, ние ќе ви испратиме нови точки ако производите се целосно скршен од технички прашања
Превозот :
1.
Ако сметаш дека треба да ја напушти неутрален или негативен фидбек првин,
ние ќе побара од вас да се јавите ни се на прво па ние може да се обиде да се поправи сите проблеми или несогласувања. Ние сме тука да ви помогнеме.65 KG/ЕЕЗ
* Жица Должина : 10-15cm
* Маска Материјал : 5mm Висока Јачина Очила
* Здрав и Еко-пријателски, Заштеда на Енергија, ултра-долг живот,Не се Штетни, Без Жива, Без ОЛОВО, без УВ, Без IR. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ви благодариме и среќно!.
Сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на куповната цена само. Ние само брод да се потврди цел адреси. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Повратни информации
Кога испораката е одложен или предмети се оштетени за време на испорака, ве молиме ни e-mail.
[ Име на производ ] ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина
[ Item Type ] ASE-Потоп Светлината-10 W/20 W/30 W/50 W
[ Димензии ] 117mm*95mm*125mm (10 W)
180 mm*120mm*180 mm (20 W)
220 мм*140mm*220 mm (30 W)
[ Оценет Напон ] 220 V/AC 50/60 HZ
[ Номинална Моќност ] 10 W/20 W/30/50 W/70 W/100 W
[ Прозрачна флукс ] 1000lm/10 W
[ Извор на светлина ] Висока Моќност КРИ Чипови
[ Боја Temp ] Топло бела : 3000~3200k
Кул бело : 6000k~7000k
[ Сертификат ] CCC & CE & Ro HS
[ Боја На Каросеријата ] Sliver
[ Зрак Агол ] 120degree (КРИ)
[ Тело Материјал ] Висока Јачина Алуминиум; 5mm Висока Јачина Стакло (капак)
[ Гаранција ] 2years
[ Водоотпорен Одделение ] IP66/IP65 Водоотпорен
Пакет Се Вклучени :
*10pcsx50 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина
Карактеристики :
* Светлосен Извор : LED Светилки
* LED Драјвер : Build-надвор изолирани возачот
* Просечен Живот (часот) : >60000hrs
* Боја Направи Индекс : Ра 80-90
* Фактор на моќ : 0.

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10W, 20W, 30W, 50W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Современа
Бренд Име:
Jiawen
Заштита Ниво:
IP65
сертификација:
CE,FCC,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Повод:
Надворешниот Ѕид
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
led floodlight
Напон:
85-265V
Е Светилки Вклучени:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ