.

.

13.3 инчен LCD Панел N133HSE-EA1 1920 RGB*1080 FHD оригинални одделение една година гаранција

13.3 инчен LCD Панел N133HSE-EA1 1920 RGB*1080 FHD оригинални одделение една година гаранција

DEN 3888.00
DEN 4320.00
-10 %
Количина на стоки

13.3 инчен LCD Панелот l N133 HSE-EA1 1920 RGB*1080 FHD оригинални одделение една година гаранција
За N133 HSE-EA1 Фото Детали
За N133 HSE-EA1 Опис на Производот
Панел Бренд Панел Модел N133 HSE-EA1 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 13.3 инчен Резолуција 1920(RGB)×1080(FHD) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Отсјај (Haze 0%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 350 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 700 : 1 (Мин.) (Transmissive) Дисплеј 262 K Бои (6-bit), како Одговор Rime 14/11 на (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 89/89/89/89 (Мин.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс e DP(2,Лејн) Влезен Напон 3.3 V (Typ.) Ro HS ДА
За Нас :
Плаќање
1)Кредитна картичка, банкарски трансфер , western union , T/T,се прифатени.
2)пари ќе бидат директно испратени до Aliexpress сметка по вашата исплата . откако ќе се потврди дека сте примени предмети на Aliexpress. Aliexpress центар за пораки ќе се праќаат на вашиот плаќање на нашата сметка .
3) Ако било каков проблем на плаќање,можете да контактирате со нас.
Испорака
1)превозот во Светот. Секоја испорака начин сакате да се избере,ве молиме контактирајте со нас.
2) Точка ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по потврди целосна исплата. Ве молиме да не информирате на цена сакате да се одбележи на фактурата.
3)ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и испорака од Експрес можете да изберете. Твоето полно име, се препорачува,особено руската купувачи.
4) Ние не сме одговорни за дополнителни даноци или царина. Искрено се надевам дека купувачот нема да се подигне и наплата или да ја напуштат неутрални и негативни повратни информации врз основа на причината.
5) времето за Испорака е приближно :
Преку DHL, Fedex, UPS-от : 3-7working дена
Преку ЕМС : 7-15 работни дена
Воздухот Mail или Парцела : 10-30 работни дена
Ако итно треба објектот, ве молиме изберете курирската служба DHL. Исто така, времето за испорака не треба да се смета како причина кога ќе ја напушти неутрален негативни повратни информации, особено Воздух Пошта која понекогаш може да биде потребно подолго време за да се постигне отколку што се очекуваше.
Гаранција :
(1) Сите објекти ќе бидат строго проверени и се испраќаат со силна пакет.
(2) имаме 2~6months гаранција за секој објект, зависи од различни објект.
(3) Ние ќе се потрудиме да го реши секој можен проблем за вашиот по продажба. Ве молиме контактирајте со нас.
Се врати и враќање :
(1) ве Молиме да не известите ПОБРЗО доколку ставката што сте ја примиле е неисправен. Ве молиме не се подигне секој спор без комуникација.
(2) Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. Неисправни објект мора да бидат пријавени и се враќа во нашиот гарантен период.
(3) Враќа објект мора да имате оригиналниот пакет и се во добра состојба, ако е можно, треба да се обезбеди следење на број и се врати причина.
Повратни информации :
(1) Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на објектот.
(2) Ако не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме оставете ни со 5 ѕвезди повратни информации. Нашата онлајн продавница животи со вашите повратни информации.

Бренд Име:
MaiTongDa
is_customized:
Yes
Тип:
TFT
Број На Модел На:
N133HSE-EA1
Панел Модел:
N133HSE-EA1
Панел Тип:
a-Si TFT-LCDPanel
Панел Големина:
13.3 инчен
Резолуција:
1920(RGB)*1080 FHD
Display mode:
TN, Нормално Бела, Transmissive
Осветленоста:
350 cd/m2 (Typ.)
Сооднос На Контрастот:
700
Тип На Светилка:
WLED
R

Тие исто така купуваат со овој производ