.

.

Carraton ESCH8053 Солидна 925 Sterling Silver Шест Ред CZ Huggie Обетки

Carraton ESCH8053 Солидна 925 Sterling Silver Шест Ред CZ Huggie Обетки

DEN 654.00
DEN 760.32
-14 %
Количина на стоки


Carraton ESCH8053
Солидна 925 Sterling Silver Шест Ред CZ Huggie Обетки
Материјал : 925 sterling silver
Позлата : Родиум
Камен : ААА циркони
Тежина : 7.10 g
Димензии

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
KALETINE
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ESCH8053
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Тежина:
7.1g
Камен:
ААА Циркони
Метал Печат:
925
R

Тие исто така купуваат со овој производ