.

.

Heightening Hesagon Завртка за EDM Сечење Жица Accessaries

Heightening Hesagon Завртка за EDM Сечење Жица Accessaries

DEN 528.00
Количина на стоки


Постојат две опции на материјалот и 6 опции на големината. Ве молиме љубезно ве советува која опција (едноставно оставете порака на пример : опција 01 E30 L) ви се допаѓа да одберете кога ќе го поставите наредби за нас. Така што ќе може да се испрати вистинската точка за вас. Ви благодариме.
Завртка Спецификации за вашиот избор :
Издржи висок струја, има брз брзина и силна носат-отпор, Guangming Молибден жица голема мера може да го подобри сечење брзина. Поради овие предности, тоа не само што може да ги намали трошоците за производство, но исто така и зголемување на економската ефикасност. Тоа е популарна со потрошувачите за тоа со години!
Вашиот жица намали Машини имаат импресивен сет на карактеристики кои го прават работи и особено одржување на жица машина полесно од било кој друг. Како лидер во EDM технологија, имаме развиена комплетна палета на потрошен материјал изрично се дизајнирани за да го задржи на опремата во оптимална ефикасност.
За да го добиете најдоброто за вашиот EDM опрема, треба да биде со користење на најсоодветни, повеќето постојан висок квалитет на потрошен материјал за вашата апликација и вашата машина.
Ние сме EDM потрошен материјал специјалист дека може да се потпре на.
Контактирајте со нас Денес!
За да се добие најдобрата цена и најдобра услуга,ве молиме љубезно
комуницира со нас пред да ги купуваат производите.Добредојде!
Превозот : - ве Молиме внимание дека DHL е запирање, како на Aliexpress склад е известување. Ние ќе ве информира кога тој продолжува. - Ако одберете e-EMS, EMS, Fedex, UPS-от, ТНТ, ве молиме љубезно најдете линкови за дополнителни превозот цена, во нашата продавница и плати. Дозволете ни да знам дали на секое прашање. Ви благодариме. http : //www.aliexpress.com/store/product/Extra-Shipping-Cost-Shipping-Defference-for-1kg-or-less/518352_2035395289.html http : //www.aliexpress.com/store/product/Extra-Shipping-Cost-for-the-Balance-Weight-after-1 KG/518352_2035408567.html - Ако одберете CTR-ЗЕМЈИШТЕ ПИКАП, ве молиме имајте на ум дека вие треба да ги собереш вашата стока во превозот агент на канцеларијата на вашиот град. Ве молиме проверете со нас, за да видите дали постои канцеларија во вашиот град или каде е најблиската канцеларија за вас. - Ние не garantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите на Царинење време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот стоки се проверуваат. - Превозот цена не вклучува никакви увозни давачки и даноци и дополнителни такси за оддалечени подрачја и другите. - Ве молиме да биде љубезно, истакна дека купувачите се одговорни за сите царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци и дополнителни давачки за увоз во вашата земја, ако ги има. Овие дополнителни давачки може да се наплати, кога испораката. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. - Ве молиме имајте на ум дека за испорака на руски со CTR-ЗЕМЈИШТЕ ПИКАП, превозот цена е во тек со должноста на вашиот Царински.

Состојба:
Нови
CNC или Не:
CNC
Потекло:
Кина(Копно)
Материјал Опција 01:
Алуминиум
Материјал Опција 02:
Нерѓосувачки Челик
Hesagon спротивни страни' далечина:
12mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ