.

.

LOVBEAFAS Boho Гроздобер Капка Антички Злато Срцето Earings Мода Накит За Жените Врежан Јаже Ткаат Додатоци Femme Обетки

LOVBEAFAS Boho Гроздобер Капка Антички Злато Срцето Earings Мода Накит За Жените Врежан Јаже Ткаат Додатоци Femme Обетки

DEN 79.00
DEN 113.28
-30 %
Количина на стоки


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
NF10273
Бренд Име:
LOVBEAFAS
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Висина:
5.2 cm
Повод:
Подароци,Партија,Дневна,Ангажирање,Собирање,Итн
одговараат за:
Мамо,Девојка,Дами,Пријатели,Сестра,Итн
Доведе&Никел:
слободни
ODM/OEM:
на располагање
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
earring стил:
античкиот златни обетки
Обетки Style2:
boucle d'oreille
Обетки Style3:
earings мода накит
Обетки style4:
бохемски обетки
R

Тие исто така купуваат со овој производ