.

.

Ж-DP635 20pcs Geode Половина Druzy Кристал Pendant Злато Слоевит Agates Geode Pendant Сребро Ramdom ВО ФОРМА

Ж-DP635 20pcs Geode Половина Druzy Кристал Pendant Злато Слоевит Agates Geode Pendant Сребро Ramdom ВО ФОРМА

DEN 6384.00
Количина на стоки

Ви благодариме за вашето разбирање : )
Спецификација
Материјал : ахат&купер
Siz e : прибл.99 /многу
9 парчиња / многу
Ж-DPB02 9pcs Цреша Природни Druzy Накит Наоди Ахат Камен Хривнија Конектор 15mm(СЛУЧАЕН ВО ОБЛИК) САД$ 41. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP09 Кварцен Кристал Точка, Сребро Натопена Кварцен Кристал Pendant 20-26mm x 12-15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP11 Аметист Точка, сребро позлатен Аметист Кристал Pendant 30мм x 15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.98 /парче
Ж-TB01 Титаниум Сина Кварц Стапови Кристал Поени Drilled Briolettes Монистра 16 инчен Влакно 12-36 мм Долго US$ 16.99 /многу
9 парчиња / многу
Ж-DPB01 Асиметричен Облик Мешавина Боја Природни Druzy Накит Наоди Ахат Хривнија Конектори Шарм 10мм-15mm(СЛУЧАЕН ВО ОБЛИК) САД$ 41.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP12 Сребро Остро Суровини Druzy Аметист Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 33mm-38mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.Цел поставени значи дека се согласувате да примате случаен боја. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP17 Суровини Аметист Ѓердан Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 27mm-36mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. 45mm-55мм
Боја : како на сликата
Количина : микс форма 20pcs
Други Жешки Druzy Приврзоци&Конектори
Ж-DP07 Пурпурна Аметист Druzy Ѓердан Pendant Злато Остро, Злато Позлатен 15mm-24mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP08 Кварцен Кристал Точка, Злато Натопена Кварцен Кристал Pendant 20-26mm x 12-15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP14 Злато Остро Суровини Аметист Ѓердан Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 28mm-36mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за било каква причина. И купувачите треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP03 Druzy Накит Ѓердан Pendant Браун Geode Ахат Парче Druzy Drusy Pendant Злато Остро 32-милиметри-40mm долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP01 Микс 9pcs Druzy Круша Форма Druzy Накит Приврзоци Природни Druzy Камен Ахат Приврзоци СЛУЧАЕН ВО ФОРМА И БОЈА на 15mm-30мм US$ 41.98 /парче
Ж-TB01 Титаниум Виножито Кварц Стапови Кристал Поени Шила Drilled Briolettes Монистра 16 инчен Влакно 12 -36 mm US$ 16.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP10 Аметист Точка, Злато позлатен Аметист Кристал Pendant 30мм x 15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50.

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MUDULLA
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Ж-DP63
Материјал:
Ахат
материјал заврши:
злато lated
боја:
како Слика
Големина:
прибл. 45mm-55мм долго
Количина:
20pcs
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ