.

.

Бесплатен превозот+РК Мотор Сјај Стартер Напојува со 1pcs АА Батерија За 1/8 Автомобил Turck Поставите Nitro Гас Моќ

Бесплатен превозот+РК Мотор Сјај Стартер Напојува со 1pcs АА Батерија За 1/8 Автомобил Turck Поставите Nitro Гас Моќ

DEN 316.00
DEN 332.64
-5 %
Количина на стоки

РК Мотор Сјај Стартер Напојува со 1pcs АА Батерија За 1/8 Автомобил Turck Поставите Nitro Гас Моќ Опис : РК 1/8 Автомобил Камион Поставите Nitro Гас на Моторот Сјај Стартер
РК Кабриолет Автомобил Камион Nitro Гас Сјај Стартер
Спецификација :
Напојува од батерии 1x АА Батерија (Не се вклучени)
Пакет содржина :
1x Nitro Гас Сјај Стартер
100% Сосема Нов Превозот : Објектот на локацијата на Кина, стандардно превозот услуга е превозот од Кина се регистрирате Воздух Mail или Хонгконг се регистрирате воздух mail
Ве молиме бидете советувани дека International shipping обично трае подолго отколку за домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на плаќање (освен сабота ). Азиски земји, 5-15days велика БРИТАНИЈА, Ирска 10-20days САД,Канада,Австралија 8-20days Шпанија, Грција, Германија&западноевропските 10-21days Франција, Италија и други земји 15-28days Ако пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели од Кина пост воздух mail.
Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас. Плаќање : 1. ESCOW 2. Moneybook
3. Банката transfe Враќа : За да се обезбеди сите предмети се со добар квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор . 30 дена гаранција од купените датум. Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, пред да се вратат на неисправни објект. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци. Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Резервоари За Гориво
Број На Модел На:
J507
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ