.

.

Брза Бесплатен превозот! ОЕМ сигурносен вентил 723-40-56302 Олеснување Вентил се применуваат за KOMATSU PC200-6 -7 / komatsu багер замена на делови

Брза Бесплатен превозот! ОЕМ сигурносен вентил 723-40-56302 Олеснување Вентил се применуваат за KOMATSU PC200-6 -7 / komatsu

DEN 5232.00
Количина на стоки


1. Детали
Производ на името
Сигурносен вентил 723-40-56302 Олеснување Вентил се применуваат за KOMATSU PC200-6 -7
Апликацијата Komatsu
Дел број
723-40-56302
Гаранција време
3 месеци
Услуга Цел
Се подигне Услуга, Врвен Квалитет
Карактеристики
100% Нов, отпорни, долготрајни период
На систем на квалитет
CCC/ISO9001/TS16949,CE, Ro HS
2.Детали фото
3.предност :
1). Супериорен квалитет ние се претпостави добар квалитет прави добар бизнис.
2). Конкурентна Цена цената е разумна. Ние веруваме дека тоа ќе биде подобро да се развиваат на пазарот
3). Искрено Услуга Најдобра услуга е еден од нашите важно pruposes.
4). Силен професионален имаме многу искуство во оваа индустрија. Ние бидете сигурни дека секој од нашите производи се тестирани пред превозот на нашите клиенти.
4. Пакување :
5. Превозот :
6. Наплата Правило
7. Вашиот feed back :

Тип На Објект:
Пилотската Кабина Се Грижи
Специјални Функции:
багер делови
Материјал Тип:
микс
Објектот Тежина:
0.5kg
Место на Потекло:
Кина
Тип:
Олеснување Вентил / Сигурносен Вентил / Услуга Вентил
Примена:
Komatsu Багер делови
Број На Модел:
PC200-6 PC200-7
Моторот:
6D102
Дел No.:
723-40-56302
Материјал:
Добро легура&Пластика
гаранција:
3 месеци
Состојба:
100% нови
Пакет детали:
Извоз пакување или customerized
R

Тие исто така купуваат со овој производ