.

.

Huawei BM636E 3.3-3.6 G на Wimax Безжични Затворен си-пи-и Рутерот

Huawei BM636E 3.3-3.6 G на Wimax Безжични Затворен си-пи-и Рутерот

DEN 3802.00
DEN 4224.00
-10 %
Количина на стоки

Опис На Производот
Huawei BM636e
Wi MAX си-пи-и Детали
HUAWEI BM636e Wi MAX си-пи-и е една од новата 4 G Широкопојасен рутер да работи со 4 G Мрежата Wi MAX. Wi MAX фреквентен опсег е 3400-3600 MHz. И Максимален пренос на податоци стапка е до 20 Mbps.
Huawei BM636e Wi MAX си-пи-и Спецификации :
* Фреквентен Опсег : 3400-3600 MHz
* Максимална брзина на download е 20 Mbit/s
* макс испратите брзина : 5 Mbit/s
* Врска : 1 x RJ-45, 1 x RJ-11
* Wi MAX протоколот : IEEE 802.16 e-2005
* Локална и Далечинска Контрола и ШВ Надградба Capablities
* Поддржува MIMO 2 Rx2 Tx
* Изградена-во Smart Антена Низа
* Управување со уредот врз Основа на TR-069/OMA-СМ(Изборен)
* Wi-Fi : 802.11 b/g/n
* Оперативен Систем Компатибилност : Windows, Mac OS, Linux
* Димензии : 130 mm × 186 mm × 29.5 v mm
* Тежина : 400 g
* Рок на гаранција : 12 месеци

Пакет:
Yes
Стил:
Надворешни
Број На Модел На:
BM636e
Бренд Име:
Huawei
Производи Статус:
Акции
Тип:
Безжичната
Производи Статус:
Акции
Безжичната:
Безжичната
Број на USB Интерфејс:
1
Max. LAN Податоци го Оценувате:
20м
R

Тие исто така купуваат со овој производ