.

.

2017 НОВА Жешка продажба на Професионална Полициска Дигитални Здив Алкохол Тестер Breathalyzer AT838 Бесплатен превозот Dropshipping

2017 НОВА Жешка продажба на Професионална Полициска Дигитални Здив Алкохол Тестер Breathalyzer AT838 Бесплатен превозот Dropshipping

DEN 360.00
DEN 479.52
-25 %
Количина на стоки

Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.Не користите бензен,бензин и разредувачи за чистење на производот состојки тестер . На пример : пијан за возење и високо-надморска височина операции.
AT-838 Дигитални Здив Алкохол Тестер со отворот
Претпазливост
- Кога после пиење, се препорачува да трае по 20 минути, тоа е затоа што 20 минути е приближно за алкохолот да се апсорбира во крвта од органите за варење, и остаток на алкохол останатите во устата зема оваа долго за да прахосвам. СМД монтажа, стабилни перформанси
4. Тоа не треба да се користи во пресрет на употреба или операција на возила, машини или опрема. или, можете да изберете да имате замена. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Единицата прави никакви референци она за крв alc0hol содржина или други такви мерки на пијанство објавена од страна на владата, медицински или други агенции и тела. MCU контрола
5. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро. Преносни и моден дизајн
10. Ние прифаќаме Alipay.5 v AAA алкална батерија
Пакување вклучуваат :
1 x Дигитален Здив Алкохол Тестер ( вклучува 5 гласноговорници)
1 x Прирачник за Корисникот+Оригиналната Боја на Кутијата
За нас :
Сертификат :
1.
Не пушат и се јаде за 20 минути пред тестирањето. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба. Батерија спаси дизајн, низок напон индикација. Брз одговор и да продолжи со
3.
Не користите хемикалии за чистење тестер директно. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Секој човек различно реагира на алкохол, така да резултатите од тестот се за повикување само, што не може да послужи како критериуми во одредувањето на исходот. Директен процесот на тестирањето LCD индикација,BAC 0.За да добиете повеќе точни резултат на тоа,растојанието треба да биде најмалку три минути помеѓу секој тест. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање.
Единица е наменета да се користи како помош за да го промовира разумното возење.
Белешки
1. Дигитален LCD дисплеј со Црвено осветлување
8.
Не ставајте тестер во затворена средина со загаден воздух.Да не се дозволи било течноста навлезе во сензор. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.

Број На Модел На:
ABT-838
Бренд Име:
greenwon
Функција:
360 степени ротирачки отворот
Клучни зборови:
алкохол тестер
Сертификат:
CE,RoHS
Работа Температура:
-10C~50C
гласноговорници:
вклучува 5 гласноговорници
моќност:
2 x 1.5 v AAA алкална батерија (Не се вклучени)
LCD дисплеј:
Црвено осветлување
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ