.

.

TSAUTOP 1.52x18m воздушни меурчиња за слободни црвена роза мат хром винил филм сатен хром мраз автомобил обвива за автомобил wholebody СМ-012E

TSAUTOP 1.52x18m воздушни меурчиња за слободни црвена роза мат хром винил филм сатен хром мраз автомобил обвива за автомобил

DEN 4709.00
DEN 5232.00
-10 %
Количина на стоки


DISCRIPTION
1. Име на производ : Мат/дамка Хром Винил
2. Материјал : ПВЦ 3. Големина : 152*20 m 4. Лепило : 30u постојан јасно 5. Употреба : Автомобил за завиткување, мотоцикл, хаубата на моторот, ракување, автомобил покрив, компјутер, мобилен телефон и сл. Карактеристики : 1. Силна selfadhesive 2. Се залага против вода, нечистотија, маст, сол, слаби киселини масло. 3. Лесно cleanable со едноставно сапун и вода. 4. Сува паста. 5. Лесно воздушни меури отстранување. 6. Растеглив со топлина. 7. Лесна инсталација. Инсталација : 1. За чистење на површината со триење на алкохол пред инсталирање на винил ќе ви помогне со лепенка и чистење на било кои загадувачи кои можат да предизвикаат несовршености. 2. Користење на топлина пиштол може да помогне во инсталација со правење на винил повеќе свитливи и исто така помагаат да ги отстраните брчките. 3. Користејќи мека гума squeegee ќе помогне да се избалансираат меурчиња и брчки Апликација : Карбонски влакна модификација на моторот хауба, empennage, околната површина, автомобил рачка, ротари плоча, итн. Тоа е желба на автомобил фанови. Забелешка : актуелната стоки и фотографии имаат одредена боја разлика,ви благодариме за
разбирање.

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
TSAUTOP
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
14cm
Име На Модел:
CM-012E
Објектот Должина:
20m
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Висина:
14cm
Објектот Ширина:
1.52m
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
ПВЦ
боја:
црвена роза
Големина:
1.52x20m
Ширина:
1.52 m
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
ПВЦ
R

Тие исто така купуваат со овој производ