.

.

Елегантен чипка edagпамук, постелнина сетови, близнак/full/кралицата/кралот големина луксузен дом текстил,кавга прекривки покрие beddress перница случај

Елегантен чипка edagпамук, постелнина сетови, близнак/full/кралицата/кралот големина луксузен дом текстил,кавга прекривки

DEN 3936.00
Количина на стоки

Миењето исто така, може да се направи сет помек и боја се поставуваат.(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина.
бонбони перница случај : $17/1pc
перница случај : $15/1pc
Пријателски Потсетник
1. На printings на може да бидат различни во вид на слики, Тоа е предизвикано од различни ткаенини сечење линии.
Кралицата Големина
1pc ватенка маска + 1pc bedspread + 2pc перница случај.
Условите на Продажба и Повратни информации
1. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Задоволството на клиентите е наш ВРВЕН приоритет! Ние и ветуваме можеме да ги направиме среќни ако ни даде фер шанса.
Откако ќе цел на нашата продавница,ве молиме бидете сигурни дека сте веќе се прифати нашата горенаведените услови. Ние не марка стока вредности под вредност или обележете објекти како "подарок" - НИ и Меѓународни владини прописи се забранува таквото однесување. Не изложеност на пламнал сонцето, или ткаенина структура ќе биде оштетен и долговечност ќе биде shorted. Истурете неутрален детергент во машина за перење вода, температурата на водата ќе биде не повисока од 30 целзиусови степени степен. Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба.
Инструкции За Перење
1.
Известување
1. Ова на четири содржи еден , еден и два pillowcases.
Кралот Големина
1pc ватенка маска + 1pc bedspread + 2pc перница случај. Вистинските бои може да се разликуваат од оние што се прикажани поради природата на фотографирањето и следење на боја settings. Висока температура,алкална детергент и недостатоци распадот може да резултира во боја исчезнува.Повратни информации е исклучително важно да се Ali Express и на Семејството, како Ние ја градиме нашата Ali Express бизнис. Сува рамна или висат да се исуши.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако сте среќни/задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фидбек.
Овој Оглас е без вметнување / додатен. Стави постелнината кадар по детергент е целосно да се стопи.
Топла продажба
Големина
Bedspread
Ватенка Маска
Перница Случај
Близнак-3pcs
120*200cm+40cm
150*200cm
48*74cm
Целосната-4pcs
150*200cm+45см
200*230cm
48*74cm
Кралицата-4pcs
180*200cm+45см
200*230cm
48*74cm
Кралот-4pcs
180*200cm+45см
220*240cm
48*74cm
Пакет Вклучувајќи
Близнаци Големина
1pc ватенка маска + 1pc bedspread + 1pc перница случај. Многу прашања се лесно да се реши по ако се јавите на продавачот пред да се јавите во Ali Express. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ве молиме да се мијат овие постелнина поставува посебно од друга облека материјал. На steeping време не треба да биде премногу долг. Не користите кајгана.
Полна Големина
1pc ватенка маска + 1pc bedspread + 2pc перница случај.Бојата е можно да се deviated како светла и displayers се разликуваат, сепак, во вид преовладува.Комуникацијата е КЛУЧОТ! Ако има било какви прашања, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас ПРЕД да замине на неутрален или негативен рејтинг. Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака.

Големина:
Full, King, Queen, Twin
Шаблон Тип:
Цврста
одделение:
Квалификуван
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.5 m (5 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки)
Пополнување:
Никој
Употреба:
Дома
Материјал:
100% Памук
Стил:
Принцезата
Количина:
4 парчиња
Шема:
Предиво Обоена
Техника:
Чипка Работ
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Број На Модел На:
swm150101
Техника:
Чипка Работ, Возбудува, Дијагонала Печатење
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри), 1.5 m (5 метри), 1.8 метри (6 стапки), 2.0 m (6.6 нозе)
Тип:
Bedskirt
Технологија На Печатење:
Реактивен Печатење
Ткаењето Технологија:
Дијагонала
Листот Големина на кревет:
180cmX (опсег 200-220) cm
Употреба:
Дома, Хотел, Свадба, Болница, Медицинска Сестра, Други
Свадба Постелнина Тип:
Свадба Четири-парче Комплет
Возрасна Група:
Возрасни
R

Тие исто така купуваат со овој производ