.

.

Железо Beading Игли, Платина, 0.45 мм дебел, 40mm долго, дупка: 0.3 mm, 25pcs/торба

Железо Beading Игли, Платина, 0.45 мм дебел, 40mm долго, дупка: 0.3 mm, 25pcs/торба

DEN 192.00
DEN 274.08
-30 %
Количина на стоки


Железо Beading Игли, Darning Игли, Platinum.
Големина : 0.45 мм дебел, 40mm долго, дупка : 0.3 mm, 25pcs/торба.
Задржи некои од овие економија beading игли во снабдување инвентар - тие ќе ви служи добро.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
pandahall
Производ Карактеристики:
изработка на накит
Објектот Висина:
0.04cm
Објектот Должина:
4cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Број На Модел На:
E257-12
Објектот Тежина:
34 g
Накит Алатки & Опрема Тип:
Beading Игли
Материјал:
Железо
Метална боја:
platinum
Употреба:
игли
единица:
10bags
R

Тие исто така купуваат со овој производ