.

.

Ио Cornet Prodessional Модел Со Случајот Создаден Големина 11.65 мм,Бел КОЛ.118mm

Ио Cornet Prodessional Модел Со Случајот Создаден Големина 11.65 мм,Бел КОЛ.118mm

DEN 43274.00
DEN 45552.00
-5 %
Количина на стоки

Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница .,ви благодариме!
3 Услуга На Клиентите
Beacause вашето задоволство е наша цел. ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Знаете какви било негативни или netural или спор ќе му наштети bothsides,и нема да проблемот навистина се sloved. Со децении искуство зад производството на оваа парична казна инструмент, можете да бидете апсолутно сигурни во своите перформанси и издржливост. Се надевам дека секој клиенти среќен шопинг на нашата продавница. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации.
Сите музички инструмент бродови во рамките на 15-20 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 15-20 дена,ве молиме контактирајте со saler. Ви благодариме!
. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад.
5 За Нас
Ние сме секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги на нашите клиенти.Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас.

Тон:
Eb
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Површината Материјал:
сребро позлатен
Број На Модел На:
како се покаже
Pisiton Материјал:
како се покаже
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ