.

.

10Meter/Многу 30CM Долго Трим Полиестер Дополнителните Tassel Африкански Чипка Лента Предиво Намали За Шие латинска Фустан Облека Трим Додатоци

10Meter/Многу 30CM Долго Трим Полиестер Дополнителните Tassel Африкански Чипка Лента Предиво Намали За Шие латинска Фустан Облека

DEN 1272.00
DEN 1339.20
-5 %
Количина на стоки


име : 100% полиестер дополнителните средување на tassel
големина : за 28-30cm должина
боја : како на сликата шоу
еден многу : 10yard =9.1 метри
мини кол : 10yard по боја
акции : сите бои ги има за 400pieces
оваа tassel може да биде големо ,ако ви треба голема количина како 20lots или повеќе ,јас ќе ви даде повеќе попуст
детали за производот
боја детали
боја детали нова боја имаат акции
подолу слика ВИОЛЕТОВА ,ЖОЛТА и ЗЕЛЕНА имаат акции
еден пакет имаат 9.8-10 метри како што е подолу
еден пакет имаат 9.8-10 метри како што е подолу
еден пакет имаат 9.8-10 метри како што е подолу
оваа раб може да се направи подолу стоки ,само референца tks

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Хеклани
Ширина:
30CM
Материјал:
100% Полиестер
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Полиестер
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ