.

.

Железни Синџири, Никел Слободни, Платина Боја, Дојде На Ролна, линк: околу 2,5 mm широк, 6.5 mm долга, 100/ролна

Железни Синџири, Никел Слободни, Платина Боја, Дојде На Ролна, линк: околу 2,5 mm широк, 6.5 mm долга, 100/ролна

DEN 758.00
DEN 1083.36
-30 %
Количина на стоки


метар
железо lumachina синџири, никел слободни, Метална боја, дојде на ролна
Линк : 2,5 mm широк, 6.5 mm долга, 100/ролна.
Синџирите се дојде на ролна, а сликата во тек е за повикување само, вистинската големина на ролна варира од различен Синџири.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Тежина:
1242g
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CHM003Y-НФ
Накит Наоди Тип:
Синџири
Метална боја:
platinum
Стил:
Unwelded
Материјал:
Железо
Заврши:
никел слободни
единица:
100
Употреба:
синџир
Големина:
6.5x2.5mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ