.

.

ZONESUN Етикета Апликатори Шише Labeler Круг Шише за 12-90 mm етикета прилагоди користи за печатење на денот

ZONESUN Етикета Апликатори Шише Labeler Круг Шише за 12-90 mm етикета прилагоди користи за печатење на денот

DEN 33197.00
DEN 36480.00
-9 %
Количина на стоки


Оваа машина работи само за нормално етикета, за транспарентна етикета, ве молиме да ги купите LT-50 T LT-50 Полу автоматско Етикетирање Машина,лекови шише,шишето медицина етикетирање машина
Модел : LT-50
Етикетирање брзина : 20-40pcs/мин
Дијаметар на шишето : Φ15-150mm
Мин. етикета димензии : Ширина 26mm* Должина 25mm
Max. Етикета димензии : Ширина 150mm* Должина од 450 мм
Надворешен дијаметар на етикетата се тркалаат(макс) : Φ275mm
Внатре дијаметар на етикетата се тркалаат : Φ75mm
Точноста на етикетирање : ±0.5 mm
Напон/Frenquency : 110/220 V,50/60 Hz, 100 W
Answer : ___________________________ Note : s tandard машина за испорака во 220 V
ако ви треба 110 V или други барање, PLS обратете се до нас.
Ние исто така може да организира воздух превозот на вашиот аеродром, ако би сакал поевтини превозот начин. Контактирајте со нас.

боја:
220V, 110V
Број На Модел На:
Lt-50
Бренд Име:
ZONESUN
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ