.

.

8x Компатибилен Кертриџ Брат LC990 LC67 LC1100 LC980 LC61 XL кертриџ за Брат DCP 185C 195C 9805C Печатач

8x Компатибилен Кертриџ Брат LC990 LC67 LC1100 LC980 LC61 XL кертриџ за Брат DCP 185C 195C 9805C Печатач

DEN 771.00
DEN 856.32
-10 %
Количина на стоки


Compatibel за
Боја
Количина
Капацитет
LC38/67/61/65/11/16/980/990/1100 C
Црна
2
18ml
LC38/67/61/65/11/16/980/990/1100 C
Синозелена
2
12 ml
LC38/67/61/65/11/16/980/990/1100 C
Магента
2
12 ml
LC38/67/61/65/11/16/980/990/1100 C
Жолта
2
12 ml
За Модел LC38/67/61/65/11/16/980/990/1100 C Брат DCP-145 C, Брат DCP-165 C, Брат DCP-167 C Брат DCP-185 C, Брат DCP-195 C, Брат DCP-250 C Брат DCP-365 CN, Брат DCP-375 CW, Брат DCP-383 C Брат DCP-385 C, Брат DCP-387 C, Брат DCP-395 CN Брат DCP-535 CN, Брат DCP-585 C, Брат DCP-585 CW Брат DCP-585 CW+, Брат DCP-J715 W Брат DCP-6490 CW, Брат DCP-6690 CW Брат DCP-6890 CW, Брат MFC-250 C Брат MFC-255 CW, Брат MFC-290, Брат MFC-290 C Брат MFC-295 CN, Брат MFC-297 C, Брат MFC-490 C Брат MFC-490 CN, Брат MFC-490 CW, Брат MFC-490 CW+ Брат MFC-495 CW+, Брат MFC-J615, Брат MFC-J615 W Брат MFC-650 CD, Брат MFC-650 CDW Брат MFC-670 CD, Брат MFC-670 CDW, Брат MFC-790 C Брат MFC-790 CW, Брат MFC-795 CW Брат MFC-930 CDN, Брат MFC-930 CDWN Брат MFC-990 CW, Брат MFC-990 C, Брат MFC-5490 C Брат MFC-5490 CN, Брат MFC-5890 CN, Брат MFC-6490 C Брат MFC-6490 C, Брат MFC-6490 CW Брат MFC-6490 CN, Брат MFC-6490 CN Брат MFC-6690 CW, Брат MFC-6890 CDW
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
LC990 LC67 LC1100 LC980 LC61
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
LC-38 мастило кертриџ:
LC-67 мастило кертриџ
LC-61 мастило кертриџ:
LC-65 мастило кертриџ
LC-11 мастило кертриџ:
LC-16 мастило кертриџ
LC-980 мастило кертриџ:
LC-990 мастило кертриџ
LC-1100 мастило кертриџ:
DCP-145C/165C/167C/185C/195C
DCP-250C/365CN/375CW/383C/385C:
DCP-387C/395CN/535CN/585C/585CW
DCP-J715W/6490CW/6690CW/6890CW/:
MFC-250C/255CW/290/290C/295CN
MFC-297C/490C/490CN/490CW/495CW:
MFC-J615/J615W/650CD/650CDW
MFC-670CD/670CDW/790C/790CW:
MFC-795CW/930CDN/930CDNWN
MFC-990CW/990C/5490C/5490CN/5890CN:
MFC-6490C/6490C/6490CN/6690CW
R

Тие исто така купуваат со овој производ