.

.

689-11651-00 Поврзување Прачка за Полнење за Јамаха Parsun 30HP 25HP 2stroke T30 Outboard брод Мотор мотор сосема нов резервни делови

689-11651-00 Поврзување Прачка за Полнење за Јамаха Parsun 30HP 25HP 2stroke T30 Outboard брод Мотор мотор сосема нов резервни

DEN 1780.80
Количина на стоки


Оваа 689-11651-00 поврзување прачка комплет е сосема нов резервни делови Бренд : НАДГЛЕДУВА се Користи за : (2stroke) јамаха 30 HP 25 HP брод мотор Parsun 30 HP 25 HP брод моторот е исто така се користи на овие модели и компоненти : 1993 C30 ELRR ВРАТИЛО КЛИПОТ 1994 C30 ELRS ВРАТИЛО КЛИПОТ 1994 C30 MLHS ВРАТИЛО КЛИПОТ 1995 C30 ELRT ВРАТИЛО - КЛИПОТ 1995 C30 ELRT ВРАТИЛО КЛИПОТ 1995 C30 ERT ВРАТИЛО КЛИПОТ 1996 C30 ELRU ВРАТИЛО КЛИПОТ 1997 C30 ELRV ВРАТИЛО КЛИПОТ

Бренд Име:
Врши надзор над
Состојба:
Нови
моторот:
2 мозочен Удар
Вид На Гориво:
Бензин
Димензии (L x W x H) (mm):
30HP 25HP
Моторот Позиција:
Outboard
R

Тие исто така купуваат со овој производ