.

.

2017 Бебето Леопард Плетени Џемпер Детска Облека Носат момчиња и девојки јакна џемпери памук грб 0-1-2-3-4 Години

2017 Бебето Леопард Плетени Џемпер Детска Облека Носат момчиња и девојки јакна џемпери памук грб 0-1-2-3-4 Години

DEN 611.00
DEN 763.20
-20 %
Количина на стоки


Ознака Должина Рамо Ракав Биста Дете ни големина
3 T 36cm 23 33 31*2 =12-18 МИЛИОНИ
4 T 38cm 24 35 32*2 =2 T
5 T 41cm 25 38 34*2 =3 T
6 T 43cm 26 40 35*2 =4 T
Прирачник за мерење, За 1-3cm грешка

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Животните
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
3T-6T
Стил:
Англија Стил
R

Тие исто така купуваат со овој производ