.

.

Н/О 1/4 Магнетни Електромагнетниот Вода Вентил Модел 2W025-08K DC12V,DC24V,AC110V,AC220V,380V

Н/О 1/4 Магнетни Електромагнетниот Вода Вентил Модел 2W025-08K DC12V,DC24V,AC110V,AC220V,380V

DEN 2592.00
Количина на стоки


PLS ИЗБЕРЕТЕ НАПОН
Напон : DC12 V,DC24 V,AC220 V Модел : 2 W-025-08 K
Тело Материјал : Месинг
Течност : воздух , вода, масло
Тип : нормално отворен тип , односно : исклучете исклучете да се отвори
Напон : AC220 V, DC24 V, DC12 V
Цевка со дијаметар : 1/4 " (односно : 2 поени)
Проток на бленда : 2,5 mm
Материјал на Нафта Печат : NBR
Притисок : 0 ~ 1.0 mpa
Течност температура : -5 ~ 100

Тип:
Вентили
R

Тие исто така купуваат со овој производ