.

.

2 ПАРЧИЊА Од Симпатична 3D Hello Kitty Форма Меки Силиконски Торта Мувла Пудинг Желе Мувла рачно изработени Сапун Мувла

2 ПАРЧИЊА Од Симпатична 3D Hello Kitty Форма Меки Силиконски Торта Мувла Пудинг Желе Мувла рачно изработени Сапун Мувла

DEN 196.00
DEN 205.92
-5 %
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : 2 BUC/многу
За било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе се потрудиме за u!Ви благодариме

боја:
Црвена, Се Меша, Розова
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
CKM*2
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ