.

.

LC669 LC665 компатибилни, мастило кертриџ за брат LC 669 665 за Брат MFC-J2320 MFC-J2720

LC669 LC665 компатибилни, мастило кертриџ за брат LC 669 665 за Брат MFC-J2320 MFC-J2720

DEN 697.00
DEN 811.20
-14 %
Количина на стоки


Компатибилен со мастило кертриџ за Брат LC669 XL LC665 XL
Тип : C ompatible мастило кертриџ
Боја : Б.К/C/M/Y
Мастило : Целосна мастило
Модел no : За Брат LC669 XL LC665 XL
компатибилен печатач :
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот Област : Asia/Обединети Арапски/Емирати/Русија
Пакет содржина :
4 PCS Б.К/C/M/Y компатибилни, мастило кертриџ со целосна мастило
Купувачи Информации :
1. Сите производи испорачани и прикажано на слики може да има некои мали разлики (производ серија, етикетата, пакувањето). Сликите се за повикување само, но сите наши предаден производ се+ одделение ниво на квалитет и 100% гарантира против материјалите и изработката.
2. Кога ќе купите цел од нас, ве молиме бидете сигурни дека кертриџ број на моделот се совпаѓа со еден(оем код) ќе се користи во вашиот печатач, бидејќи кертриџ чип не е истата за различни пазарот иако печатач број може да биде иста
3. Ве молиме пополнете во вашата целосна адреса за испорака, точниот број на телефон за да се обезбеди навремена испорака на нарачката
4. Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во можност да ја прими цел.

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
LC669XL LC665XL
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ