.

.

4pcs/многу NEMA17 Монтажа L Заградата Планината

4pcs/многу NEMA17 Монтажа L Заградата Планината

DEN 1247.52
Количина на стоки


4 PCS x NEMA 17 Stepper моторни Заградата
Фигурата е 42 stepper мотор со инсталација дијаграм
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас! Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, ве молиме контактирајте со нас!
Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Сите производи имаат 1 година гаранција. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ве молиме бидете сигурни дека на адресата која ја давате да се поправи.Доколку адресата е погрешна, пратката пропадне за испорака и е испратена назад до продавачот ,купувачот треба да се плати за првиот и за враќање на такси превозот.
Ние брод на светот и прогласи пониска вредност за царина.
Повеќето наредби брод во рок од 3-5 дена на плаќање примени (Освен Одмор).
Објектот испратени од Кина Копното користење на воздухопловната од FEDEX,UPS-от,DHL,или ЕМС Кина Пост воздух mail.
Кина пост време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20-30 работни дена.( Бразил ќе потрае повеќе од 60 дена,поради локалните обичаи.
Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден !
Вашето задоволство е наша цел,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации .Многу благодарност однапред .
Негативни повратни информации не реши ништо .Кога било какви проблеми,ве молиме мора да контактирате со нас на прво место. Ние ќе се обидеме потрудиме да slove никакви проблеми ПОБРЗО и да ви овозможи со најдобра Услуга на Клиентите.

Материјал:
Метал
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Индустриски
Структура:
Еден страна Заградата
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
NEMA17
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ