.

.

JMKWS Интелигентни LCD Екран Туш Поставите Врнежи 12 Круг Бања Тапа 304Steel LED Туш Главата Допир Дигитални Smart Туш Миксер

JMKWS Интелигентни LCD Екран Туш Поставите Врнежи 12 Круг Бања Тапа 304Steel LED Туш Главата Допир Дигитални Smart Туш Миксер

DEN 19192.00
DEN 37632.00
-49 %
Количина на стоки


JMKWS Интелигентни LCD Екран Туш Поставите Врнежи 12" Круг Бања Тапа 304 Steel LED Туш Главата Допир Дигитални Smart Туш Миксер
Контакт 1. Ако имате какви било прашања или предлози,pls не двоумете се да ме контактирате . Јас ќе бидам тука за вас во секое време. 2. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа,Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Забелешки 1.Ние не биде одговорен за какви било царински давачки или увоз доход. 2. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. 3.Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. 4. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард. Превозот 1. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. 2.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет е испраќаат надвор,Транзит време варира со различни превозот методи. 3. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . 4.Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т.н. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. 5.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме contace нас веднаш, за понатамошна помош.

Големина:
301-400mm
Број На Модел На:
JMKWS-SS031
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Стил:
Современа
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
JMKWS
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Авто-Термостат За Контрола На
Вентил Core Материјал:
Керамички
Функција:
LED Светло,Thermostatic Чешми
Број на Рачки:
Една Рачка
Туш Главата Големина:
300*8мм(12 Инчи)
Материјал туш главата:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Површина По Завршувањето:
Полиран
туш мешање вентил:
Дигитален Дисплеј Туш Мешање Вентил
Led боја:
Црвена,Сина,Зелена
туш мешање вентил:
Интелигентни Дигитален Дисплеј На Допир
led светло:
Вода за контрола на Температурата,без потреба од електрична енергија или батерија
Инсталација Тип:
во ѕид
функција 1:
врнежи од дожд
функцијата 2:
Рака Туш Дожд
R

Тие исто така купуваат со овој производ