.

.

Трговија на големо /мало,бесплатен превозот,Дрво традиционалните рачно изработени месечината торта мувла плоча торта - цвет тип

Трговија на големо /мало,бесплатен превозот,Дрво традиционалните рачно изработени месечината торта мувла плоча торта - цвет тип

DEN 672.00
DEN 960.00
-30 %
Количина на стоки

детали за производот
книга продавница за продажба во калап се подложат на chariness мелење , се справи со канцеларијата рачни не се справи , Рамки edge cutting одвива непречено погодно , рачни без груби чувство !
име : месечината торта мувла ( шема декоративна шема ) надвор од губење на 75 - околу 80 krishnamurti
модел : мерење дијаметар 6.6 cm , длабоко 2.1 cm ca
бебето
47 елемент
38 елемент
35 елемент
45 елемент
68 елемент
78 елемент
50 елемент за
45 елемент
45 елемент
30 елемент
28 елемент
25 елемент
25 елемент
20 елемент
30 елемент
22 елемент

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ
Комплет Број:
1
Печење & Тесто Алатки Тип:
месечината торта мувла
Бренд Име:
houguanglan
Број На Модел На:
s
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
R

Тие исто така купуваат со овој производ