.

.

Knob Машина Почетник Бонсаи Алатки Конкавна Машина Круг Работ Машина 175 Mm (7)

Knob Машина Почетник Бонсаи Алатки Конкавна Машина Круг Работ Машина 175 Mm (7)

DEN 960.00
Количина на стоки


Бренд Име:
TianBonsai
Функција:
Долго Должина
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BBT-09
По завршувањето:
Не Обложена
Pruner Тип:
Наковалната
Кастрење Алатка Тип:
Knob Машина
квалитет:
Стандард За Квалитет
Материјал:
3Cr13 Нерѓосувачки Челик
Се Сече На Работ Цврстина:
HRC50
Површина Подготовка:
Песок Хром
Вкупна Должина:
175 mm (7)
R

Тие исто така купуваат со овој производ