.

.

Ultralarge armfuls се справи со партиција месинг блок се справи со месинг бар 100*30*15mm 1 парче цена

Ultralarge armfuls се справи со партиција месинг блок се справи со месинг бар 100*30*15mm 1 парче цена

DEN 735.84
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 месинг блок
спецификација 100 * 30 * 15mm
имаме и други димензии месинг блок . ве молиме договор со мене .
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
100*30*15mm
Бренд Име:
Sy алатки
Сечилото Материјал:
100*30*15mm
Тип:
нож diy материјал
Рачка Материјал:
100*30*15mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ