.

.

НОВ ЕНТЕРИЕР во ВНАТРЕШНОСТА на ВРАТАТА РАЧКА Пред Задното Лево Десно Одговара За ГЕО PRIZM Тојота е корола

НОВ ЕНТЕРИЕР во ВНАТРЕШНОСТА на ВРАТАТА РАЧКА Пред Задното Лево Десно Одговара За ГЕО PRIZM Тојота е корола

DEN 474.24
Количина на стоки


НОВ ЕНТЕРИЕР во ВНАТРЕШНОСТА на ВРАТАТА РАЧКА Пред Задното Лево Десно Одговара За ГЕО PRIZM Тојота е корола
4 ЕЕЗ 1 СЕТ Карактеристики Одговара на ТОЈОТА е корола 1993-1997 ГЕО Prizm 1993-1997
- Бруто Тежина : 0.45 kg
- Гаранција : 1 Година
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ВО САД.Тоа треба околу 10-15 работни дена од Кина Стр супституциона терапија Воздух Mail.
Ако сакате други начини на плаќање ,ве молиме контактирајте со нас.

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Објектот Должина:
20cm
Модел Година:
1993-1997
Име На Модел:
6920612130
Автомобил модел:
Тојота
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
JDMSPEED
Објектот Ширина:
20cm
Производителот Дел Број:
ВНАТРЕ ВРАТА СЕ СПРАВИ СО
Материјал Тип:
Пластични
Другиот Дел Број:
ВНАТРЕ ВРАТА СЕ СПРАВИ СО
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.50kg
Специјални Функции:
NO
Осветленост Дел Број:
ВНАТРЕ ВРАТА СЕ СПРАВИ СО
R

Тие исто така купуваат со овој производ