.

.

2017 Нови Пристигнување Девојки Тексас Комбинезони Висок Квалитет Деца Целокупната Фармерки Пролет & Есен Децата Панталони Jumpsuit 3-10T Лигавче Панталони

2017 Нови Пристигнување Девојки Тексас Комбинезони Висок Квалитет Деца Целокупната Фармерки Пролет & Есен Децата Панталони Jumpsuit

DEN 687.00
DEN 859.20
-20 %
Количина на стоки


Големина Должина Половината Хип Crotch длабочина Дете ни големина
100 78cm 28*2 32*2 25 =3 T
110 83cm 30*2 34*2 26 =4
120 88cm 32*2 36*2 27 =5 6
130 93cm 34*2 38*2 28 =7 8
140 98vm 36*2 40*2 29 =9 10
Прирачник за мерење, За 1-3cm грешка

Дете НИ Големина:
3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
комбинезони
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Крпеница
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
100 110 120 130 140
Одговара Тип:
Директно
Пол:
Девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ