.

.

СТП Црн автомобил задниот браник усна diffuser за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН PASSAT CC 2009-2012 Автомобил Стил

СТП Црн автомобил задниот браник усна diffuser за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН PASSAT CC 2009-2012 Автомобил Стил

DEN 6490.00
DEN 7131.84
-9 %
Количина на стоки

Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати. Имаме инсталација настава врз основа на различни делови, pls се однесуваат за опис.
Во Европската countr тите години : Сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура.
10323 Можеби, исто така, како овие производи
СТП автомобил задниот браник усна diffuser одговара за "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT CC 2009-2012
Fitment
Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC
Фотографии
1, П : Колку данок што треба да се платат?
Во САД на пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 како што е нашата фактура износ ќе биде 200 па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок. Високо ние ви предлагаме да го сликам на локално автомобил измена продавница по инсталацијата не е завршена.

Бренд Име:
JC SPORTLINE
Автомобил модел:
За ФОЛКСВАГЕН Passat CC
Модел Година:
08-12
Име На Модел:
JC-VWCC1010
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
PU
Специјални Функции:
Автомобил Стил Моделирање Трим
Објектот Тежина:
5kg
Тип На Објект:
Браници
R

Тие исто така купуваат со овој производ