.

.

Лифтот Подигнете го Нивото Inductor Магнетен Сензор Switch YG-1 Серија

Лифтот Подигнете го Нивото Inductor Магнетен Сензор Switch YG-1 Серија

DEN 654.24
Количина на стоки

Име на производ Лифт Лифт Израмнување Inductor Модел YG-1 Центар Дупка Големина 7 x 1.67 cm / 2.7" x 0.66"(L*W) Главни Големината на Телото 7.3 x 7.96 x 2.8 cm / 2.8" x 3.1" x 1.1"(L*W*H) Вкупната Големина (Прибл.) 9.5 x 9.1 x 2.8 cm / 3.7" x 3.6" x 1.1" (L*W*H) Сина Боја Надворешен Материјал Пластика, Метал

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
како опис
Број На Модел На:
YG-1
Бренд Име:
ВРАТОВРСКА YI
Карактеристики:
како опис
Тип На Прекинувач:
сензор префрлате
сертификација:
CCC
тековната:
1A
Материјал:
Пластични
сертификација:
како опис
R

Тие исто така купуваат со овој производ