.

.

Гроздобер 1920-ТИТЕ, Great Gatsby латино Џез Инспириран Еден Рамо Sequin Дополнителните Кавга Flapper Фустан, Костим за Great Gatsby Партија

Гроздобер 1920-ТИТЕ, Great Gatsby латино Џез Инспириран Еден Рамо Sequin Дополнителните Кавга Flapper Фустан, Костим за Great

DEN 1764.00
Количина на стоки


Големина:
One Size
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Танц Кралица
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DQ1356
Материјал:
Најлон
Стил:
Жените Латинска Танц Облечи
Материјал:
Најлон & Tassel
Вклучуваат:
Фустан & Јака
една големина:
Фустан должина
За:
Латинска / Ча ча / Румба / Самба / Пасо doble / Каубој
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот.
R

Тие исто така купуваат со овој производ