.

.

10pcs/многу CQ1565RT CQ1565R CQ1565 ДА-220

10pcs/многу CQ1565RT CQ1565R CQ1565 ДА-220

DEN 1401.60
Количина на стоки


CQ1565 RT CQ1565 R CQ1565 ДА-220

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот број
Бренд Име:
Достоен Електроника
Тип:
IC
Примена:
сите
R

Тие исто така купуваат со овој производ