.

.

Кол 25мм Дебелина 4mm YAG Ласер Машина за Сечење 45 Степен се Одрази во Огледало Огледало Рефлектор

Кол 25мм Дебелина 4mm YAG Ласер Машина за Сечење 45 Степен се Одрази во Огледало Огледало Рефлектор

DEN 588.96
Количина на стоки


YAG Ласер Машина за Сечење 45 Степен се Одрази во Огледало Огледало Рефлектор
45 Степен Одразуваат Огледало е обложена со 1064nm високо рефлективен слој, кој може да се користи во ласерско сечење и ласерски заварување машина.
Ова огледало не може да се одрази на црвениот зрак, ве молиме да го знаете пред да го купат.
Производ Слика
tributors,ласерски индустриски,лас
rame,ниво ласерски машина производителот,кожа машина,lazer cnc,нов ласерски индустриски,опрема ласерски ознака,индустриски ласерски,ласер машина,гром ласерски,мини цпу струг,накит cnc машина,опрема,производство на машини,ласерски стакло гравирање опрема,машина електромагнетни,yueming,ласерски 50 w,ласерски влакна,ipl ласерски машина,машина ласерски,индустриски ласерски,cnc,материјал за ласерски машина резба,ipl машина,cnc рутер,цпу ласер co2,cavitation машина,lazer машина,weihong,hailea,индустриски,ласерски cnc,рефлектор дијаметар,refletor, огледало леќа машина, рефлектор огледало,одраз огледало,одраз огледало,молибден огледало,огледало ласер co2,огледало ласерски, огледало 15mm,огледало,ласерски огледало 25мм,ласерски огледало 20mm,ласерски огледало,co2 огледало 25мм,co2 laser огледало,акрилик огледало писма,refletores,20mm рефлектор,10 мм collimator, ,ласерски 20mm,ласерски 12mm, yag ласер,yag,nd : yag,nd yag ласер,nd yag ласерот yag,nd : yvo4,nameplate машината,име ознака машината,име плочи
collimator, ,ласерски 20mm,ласерски 12mm, yag ласер,yag,nd : yag,nd yag ласер,nd yag ласерот yag,nd : yvo4,nameplate машината,име ознака машината,име плочи

степен:
Dia19T5, Dia20T3, Dia20T5, Dia25T2, Dia25T3, Dia25T4, Dia25T5, Dia30T4, Dia30T5, Dia35T4
Бренд Име:
CDF
Употреба:
Инфраред
Обликот:
Сферични
Број На Модел На:
РМ-G1064
Структура:
Двојно Plano
Материјал:
BK7
R

Тие исто така купуваат со овој производ