.

.

ПВЦ материјали 0.9 милиметри Банана-брод - двоен 12 места

ПВЦ материјали 0.9 милиметри Банана-брод - двоен 12 места

DEN 43200.00
Количина на стоки


ДВОЕН 12 МЕСТА БАНАНА-БРОД Материјал 0.9 милиметри дебелина(32oz) трајни комерцијални одделение ПВЦ церада Надуени производ димензии : двоен 12 места Максимална играчи : 12 лица Апликација локации : море или други водни области Цена термин : EXW, ФОБ, ЦФР се опционални Пратката рок : од страна на морето, од воздух, од express се опционални Бесплатно додатоци : одредување на полнење(одредување на материјал и лепак) Наплаќа додатоци : CE одобрено воздушна пумпа за Време на Испорака : 3-7 дена по приемот на вашата нарачка начин на Плаќање :
ЗАЧУВАМ за Сертификација на :
CE

Водни Рекреација Објект:
Bumping Брод
is_customized:
Yes
Возраст:
>6 Години
Број На Модел На:
TKw
категорија:
банана-брод
R

Тие исто така купуваат со овој производ