.

.

Исклучителна месинг род убави мозаик занитвам нож декорација се справи со 2,5 mm месинг тркалезни бар

Исклучителна месинг род убави мозаик занитвам нож декорација се справи со 2,5 mm месинг тркалезни бар

DEN 148.00
DEN 148.32
-0 %
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
дувачкиот тркалезни бар , може да се направи на рачка занитвам , или правење на сите видови на фенси мозаик занитвам : спецификација надворешен дијаметар од 2,5 mm , должина 100mm Други големина надворешен дијаметар 2mm надворешен дијаметар 3мм надворешен дијаметар 4mm надворешен дијаметар 5mm надвор пречник од 6mm
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

боја:
2point5 мм, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм
Бренд Име:
Sy алатки
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
2.5 mm месинг род
is_customized:
Yes
Тип:
нож pin
Сечилото Материјал:
нож pin
Рачка Материјал:
нож pin
R

Тие исто така купуваат со овој производ