.

.

BSP конектор екран наводнување fitler 120mesh Градина земјоделство филтер. Бесплатен превозот

BSP конектор екран наводнување fitler 120mesh Градина земјоделство филтер. Бесплатен превозот

DEN 384.00
Количина на стоки


Наводнување екран Филтер
Во/од : 1" Машки теми & 3/4" Машки конец
Макс проток : 6m⊃3;/h
Прецизност : 120mesh
(ЗАБЕЛЕШКИ : ЦРНА ФИЛТЕР САМО, НО НЕ ГИ ВКЛУЧУВА ЗЕЛЕНА АДАПТЕРОТ И ЦЕВКА)

Дијаметар:
1, 3/4
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
Easirco
Пластични Тип:
PP
Стандард:
BS
Градина Вода Конектор Тип:
Црево Крајот Конектори
Материјал:
Пластични
Материјал:
Пластични
Место на Потекло:
Кина (Копно)
specfication:
1
Стандард:
Екранот
Опис:
екран филтер
боја:
Црна
цена:
евтини
MOQ:
2 парчиња
Mesh:
120
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ