.

.

Висок притисок двоен колосек CO2 регулаторот,co2 се намали притисокот guage

Висок притисок двоен колосек CO2 регулаторот,co2 се намали притисокот guage

DEN 2016.00
Количина на стоки


co2 се намали притисокот guage
влезот врска : 1/2"G
излез конекција : 1/4"G
црево носителот : 8.5 mm
висок притисок мерач : 0-3500psi
низок притисок мерач : 0-100psi
Тоа е многу добро за вашето homebrew.
Конектор копче за да ја промените темата :

Тип:
Бар Додатоци
Функција:
Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Бренд Име:
chilibeerit
Количина:
1
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
-
Бар Додатоци Тип:
co2 модератор
R

Тие исто така купуваат со овој производ