.

.

Комерцијален Квалитет на Големи Гумени Базен, 6m од 6m Гумени Базен за Изнајмување Бизнис

Комерцијален Квалитет на Големи Гумени Базен, 6m од 6m Гумени Базен за Изнајмување Бизнис

DEN 58656.00
DEN 62400.00
-6 %
Количина на стоки

1.Материјал : е направен од најдобрите palto 0.55 мм ПВЦ мушама која е во согласност со меѓународните стандарди страна крои ,сликарството и конец сите помине SGS тест ,Тоа е безбедно и издржливи. 2.Големина,Боја и дизајн : прилагодено 3. Воздушниот компресор : 1 HP Со УЛ или CE Сертификација 4. Цена термин : EXW, ФОБ, ЦФР се опционални 5. Пратката рок : од страна на морето, од воздух, од express се опционални 6. Inflating тип : постојана воздух и запечатени воздухот се достапни за ПВЦ церада, постојано воздух за Висока густина ПВЦ обложени најлон 7. Цена термин : EXW, ФОБ, ЦФР се опционални 8. Пратката рок : од страна на морето, од воздух, од express се опционални 9. MOQ : 1pcs 10. Печати : ЛОГО/Company name/безбедно правило 11. гаранција : 3years 12. OEM/ODM : yes 13. Пакување : ПВЦ церада торба за производот, картонска кутија за компресор 14.Accessaries CE/UL компресор и амбалажа кеса,поправка комплет,лепак

Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,> 6 години,> 8 години,> 3 години
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Број На Модел На:
ок-178
Тип:
Базен
is_customized:
Yes
боја:
Може да се прилагоди
Додатоци:
Компресор, поправка торба
R

Тие исто така купуваат со овој производ