.

.

Led светлата flasher батерија за осветлување string треперење градина светла mantianxing string светлина празник декорација 10 метри

Led светлата flasher батерија за осветлување string треперење градина светла mantianxing string светлина празник декорација 10

DEN 887.00
DEN 1152.00
-23 %
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество 10 m 80 многоцветни светилка 976 10 m 80 светилка бела 994 10 m 80 светилка сина 999 детали за производот
драги пријатели , добредојдовте на coneept украсен ! за да се направи вашите детали за да се знае бебе , книга продавница голем број на испратите бебе слика , ве молиме про до точка прочитајте трпеливо ах ( секоја pictutes ние ќе се објасни , ако се прочита не појаснување , може да биде директно консалтинг . точење
Книга продавница батеријата светлина има 6 боја за избор , бела , односно , , црвено жолто зелено, сино , , многоцветни , еден од бела сина, зелена , , од другите светлината 2 боја високи .
производи производ број led батерија за осветлување string ( може да фиксна не видови на боја бојата став тип ) сијалица боја Бела и сина и црвена , жолта , многоцветни , зелена , еден од бела сина, зелена , , од другите светлината 3 висок некои боја сијалица број 10 m 80 светилка спецификација за производ книга продавница батеријата светлина спецификација 3 separatedly линии, switch , секоја светлина монистра сите со напон-стабилизирање на отпорник , за да се обезбеди дека светлината монистра светлина со векот на моќност 5w околу моќ напон 12v околу сијалица материјал led главната функција
1 , 2 , флеш промените главните карактеристики
1 2 енергија , заштеда на енергија и долг живот ( теорија на комуникативен 60000 часа ) 3 , светлечки чиста 4 , luminances висока 5 , survivable 1ift
обновливи 6 , ладно извор на светлина треска , не е лесно - - - - - - применливи опсегот
одмор и свадба позадина на изгледот , хотели и ресторани , трговски центри , дома , покажат , клуб , concea , , мода ктв барови перформанси , ballroom
Сцената и така на сите layout - - - - - - прилагодите

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Бела
Употреба:
празник
Должина:
1000cm
Карактеристики:
10M 80 LED
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
90 дена
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,RoHS
боја:
Бело,Сино,Мулти
Е dimmable:
No
База Тип:
2G11
Напон:
220V
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
0046
R

Тие исто така купуваат со овој производ