.

.

216Slots Помине Печат Плоча Држач Виножито Ласерски Дизајн Круг Плоштадот Правоаголна Нокти Помине Уметност Плоча Организатор Празни Случај

216Slots Помине Печат Плоча Држач Виножито Ласерски Дизајн Круг Плоштадот Правоаголна Нокти Помине Уметност Плоча Организатор

DEN 1157.00
DEN 1377.12
-16 %
Количина на стоки


216 Slots Помине Печат Плоча Држач Виножито Ласерски Дизајн Круг Плоштадот Правоаголна Нокти Помине Уметност Плоча Организатор Празни Случај
Функција :
100% сосема нов.
Оваа помине печат плочи носител е супер тенок со голем број на слотови, која ќе се одржи на нашиот стандард помине уметност плочи или 3 D нокти налепници совршено.
Одличен начин за да ги организирате вашите нокти слика печат плочи
Едноставен и моден дизајн, целосно функционален и практичен.
Боја : Роуз/црна/gold/сребрена/Розова
Капацитет : (216 Слотови)
168slots(6*6cm)+48slots(6.5*12.5 см)
Големина : Тоа е доволно голем да се одржи нашите стандардни плочи со големина од 12.5 cmx 6.5 см Правоаголна Стилови и Кол 6.5 см Круг стилови, Тоа е, исто така, да одговара за ноктите плоча со назад подлога.
Пакет Се Вклучени :
1 Pcs 216 Slots Празна Плоча Држач (Не се вклучени Помине уметност плочи)
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
1. Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. 2. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. 3. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. 4. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен Ние обезбедуваме бесплатен 30 дневна гаранција за оваа точка. Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Бренд Име:
Mezerdoo
Шаблон Тип:
Печат
Број На Модел На:
плоча случај
Материјал:
СТП Кожа
Тежина:
555g
Големина:
216 Slots Nail Stamping Plate Holder
Количина:
1 buc Празна Плоча Држач (не се вклучени плочи)
Тип На Објект:
Дефиниција
Тип На Објект:
Дефиниција
Ноктите плоча алатки:
Ноктите Плоча Торба
Капацитет:
168slots(6*6cm)+48slots(6.5*12.5 см)
боја:
Пинк/роуз/црна/gold/сребрена
ноктите алатка:
ноктите печат плоча печат плоча
одговараат за:
Кол 6.5 см*12.5 cm/6*12cm/6*6cm помине плочи
Помине Уметност:
ноктите плоча колекција албум
ноктите плоча држач:
diy Помине дизајн полски печатење на образец албум
колекции:
Виножито Ласерски Печат Помине Уметност Образец Нокти Алатки
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ