.

.

Бесплатен превозот Наруто костими Uchiha Sasuke Akatsuki Наметка Со Капа Мажи&Жени Cosplay Костим

Бесплатен превозот Наруто костими Uchiha Sasuke Akatsuki Наметка Со Капа Мажи&Жени Cosplay Костим

DEN 1086.00
DEN 1487.52
-27 %
Количина на стоки


Бесплатен превозот Наруто костими Uchiha Sasuke Akatsuki Наметка Со Капа Мажи&Жени Cosplay Костим
Драг пријател,ако вашата големина е посебна,ве молиме оставете ги вашите measurments : Биста,Половината,Колковите и Висина во цел белешки кога ќе ги нарачате на предмети,ние ќе го избере правилната големина за вас или custum објектот со твоите measurments,ви Благодарам!!!

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
аниме cosplay
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
MB382
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
PUOEWJN
Знаци:
Кајгана
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
R

Тие исто така купуваат со овој производ