.

.

Моден здравје кофа за домаќинство clamshell ѓубре кофа хартија кошница мала десктоп здравје кофа 0338

Моден здравје кофа за домаќинство clamshell ѓубре кофа хартија кошница мала десктоп здравје кофа 0338

DEN 1814.00
DEN 2016.00
-10 %
Количина на стоки

детали за производот 75 Почитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем,и Ali Express Стандард Превозот транспорт систем,безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина - Русија карго транспорт експрес испорака систем,Пратката на стоки повеќе од 2 кг,Постојат неколку земји треба да додадете превозот,За секој дополнителен 1 кг, зголемување на $9 превозот,На пример, Израел и во Африка некои земји,ве Молиме да се разбере ! 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка ! 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу !
предводник на продавницата - добредојдовте , со нетрпение очекуваме да вашата порака !

Капацитет:
4L
Употреба:
Дома
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
HAPPYNICELADY
Тип:
Возен Покрие Тип
Структура:
Стои
Стил:
Притискање Тип
Материјал:
Пластични
R

Тие исто така купуваат со овој производ