.

.

1pc Електрични коса тример Електрични Коса Термички Третман за Убавина Steamer СПА Хранлива Нега на Коса Капа

1pc Електрични коса тример Електрични Коса Термички Третман за Убавина Steamer СПА Хранлива Нега на Коса Капа

DEN 300.00
DEN 353.76
-15 %
Количина на стоки


7773 Најде убавина и здравје
Карактеристики :
Оваа нега на коса спа капа е безбеден и лесен за употреба. Тоа е незаменлива алатка за нега на вашата коса дома. Тоа е пламен-retardant електронска контрола на температурата греење капа. Внатрешно вградени пластична фолија е водоотпорен и анти-снабдување со електрична енергија, и тоа е монтажни и практично да се мијат. Две ниво на температура контрола, можете да ја прилагодите се префрлите на вашиот омилен температура. Пламен-retardant производи е повеќе безбеден. Тоа е незаменлива алатка за нега на вашата коса дома
Спецификации :
Внатрешниот филмски материјал : високи-температура на кожата платно
Напон : 220 V 50 hz
Моќност : 65 W
Кабел должина : Околу 113cm
Големина : Приближно 24 x 17cm
Нето тежина : 219 g
Боја : Розева
Пакет Содржина :
1 x Коса Steamer Капа(НИ Приклучок)
Answer : ___________________________ Note :
A. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Б. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
В. Ние само брод да се потврди цел адреса,вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса. 1pcs Мини Патување Керамички Влакна Навивам Straightener Рамен Железо Перм Треска Перм Треска Бесплатен Превозот САД$ 7.78 /парче
1set Нова Електрична Коса Clipper Батерија Коса Тример Брада Коса Хлапак Жилет Фризура Машина За Мажи & Деца US$ 12.09 /парче
4color/set Брзо Привремена Еднократна боја на Косата Креда Пастелни коса Боја DIY Притисне Прав боја За Коса Боја стил алатки US$ 3.95 /set
1pc Жените Мода три Боја на Косата Клип Стап Кифла Создателот Плетенка Алатка Коса Додатоци Headwear Стил Вметнете Алатка US$ 1.23 /парче
1pcs Спа Масажа Чешел Четка Топла Продажба Салон Црна Гребло во Перница за Нега на Коса Бренд трговија на Големо US$ 5.38 /парче
New1 сет од не ' Рѓосувачки челик Коса Намали Сечење Берберот Салон Ножици Shears Clipper Фризерски Чистење алатката бесплатен превозот САД$ 4.19 /set
53mm Стил Четка Барел Керамички Железо Круг Чешел Косата Коса Облекување Салон US$ 5.82 /парче
Деца/Возрасни Семејство Фризура Машина Коса Clippers Тример Електрични Тело Отстранување на Влакна Хлапак Брада Тример Жилет,стил алатки US$ 7.19 /set

Тип На Објект:
Капа
Материјал:
високи-температура на кожата платно
Количина:
1pc
Големина:
(US Plug)
Број На Модел На:
BPB011500
Бренд Име:
Kemei
Внатрешниот филмски материјал:
високи-температура на кожата платно
Напон:
220V 50Hz
моќност:
65W
Должина на кабел:
Околу 113cm
Големина:
Approx 24 x 17cm
Нето тежина:
219g
боја:
Пинк
Пакет Содржина:
1 x Коса Steamer Капа(НИ Приклучок)
R

Тие исто така купуваат со овој производ