.

.

2017 евтини, на големо и убаво мини личен подарок здив alcometer со дигитални lcd дисплеј inhaler алкохол метри

2017 евтини, на големо и убаво мини личен подарок здив alcometer со дигитални lcd дисплеј inhaler алкохол метри

DEN 237.00
DEN 431.52
-45 %
Количина на стоки

Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Сензор : полупроводнички законот за алкохол сензор
2. Одговори време : во Рок од 5 секунди
4. Дигитален дисплеј со светлина
10.Да ве потсетам,за вас и безбедноста на другите,не пијат и вози. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.По пиење,препорачливо е да почекате 20 минути пред тестирање,бидејќи алкохолот
потребни се околу 20 минути во крвта од органите за варење,и остаток на алкохол во устата е потребно време за да прахосвам. или, можете да изберете да имате замена. Загревање време : во Рок од 10 секунди
3. Ние прифаќаме Alipay.Да не се дозволи било течноста навлезе во сензор. Авто моќ-исклучување
9. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.9 g/L
6 Дигитален дисплеј резултати (% BAC / g/L)
7. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Нисконапонски индикатор
11.За да добиете повеќе точни резултат на тоа,растојанието треба да биде најмалку три минути помеѓу секој тест. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Моќност : Користете 2x AAA алкални батерии (не се вклучени) Пакет се вклучуваат : 1 x Алкохол тестер 1 x Use manual
За нас :
Сертификат :
1.Не користите бензен,бензин и разредувачи за чистење на производот состојки тестер . Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Брз одговор и да продолжи со
8. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Откривање спектар : 0. Температурата на работа опсег : 5~40 o C
5.
За воздухопловство безбедносни причини, овој производ испорака без батерија
Функција :
1.
PFT-642 S 2017 Популарни мини личен подарок *здив alcometer со дигитален LED дисплеј
Алкохол тестер/ здив алкохол тестер/ дигитален алкохол тестер/ алкохол аналитичар/ здив аналитичар/алкохол детектор/ дигитален здив алкохол тестер/lcd дисплеј алкохол тестер/ мини keychain алкохол тестер/лична алкохол тестер/алкохол здив тестер/breathalyzer/алкохол breathalyzer тестер, алкохол аналитичар/ breathalyzer/дигитален алкохол здив тестер/алкохол breathalyser/алкохол breathalyzer
Кога го користите мерки на претпазливост, мора да се види !
1.

Број На Модел На:
ABT-642S
Бренд Име:
greenwon
боја:
Бела
Материјал:
ABS
Клучни зборови:
алкохол тестер
Дигитален дисплеј резултати:
0.00-0.19% BAC/ 0.0-1.9 g/l
Моќност:
2*AAA батерија (не се вклучуваат)
Сертификат:
CE,RoHS
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ