.

.

бесплатен превозот 3pcs/многу DC12V-24V 8A*3 RGB led sync контролер со 24key IR-Далечински

бесплатен превозот 3pcs/многу DC12V-24V 8A*3 RGB led sync контролер со 24key IR-Далечински

DEN 1852.80
Количина на стоки

Ако не, ќе се разгледа како кул бело.
Пред да конкурираат, pls ве молиме прочитајте подолу внимателно :
Со нарачување :
1). Пред комуникација со нас, ве молиме да НЕ ја напушти која и да НЕУТРАЛЕН или НЕГАТИВЕН фидбек. Ако не, ние ќе ги прогласи како вистинска вредност.
Повратни информации :
1). Pls љубезно ве молиме да ги споделите со нас декларираната вредност за превозот, вистински или ниски, со оставање на порака.
4) ве Молиме проверете пакет внимателно кога ќе се добие тоа и не го потпише тоа, ако пакетот е скршен.
Adopte IR 20 клуч со далечински управувач, user-friendly далечински управувач, осветленост и брзина е прилагодлив.
3) Попуст за комбиниран транспорт е на располагање. Љубезно ве молиме да ни повратни информации откако сте го добиле и checcked на објектот. За сите контролер и remotes , таму ќе биде без батерија во внатрешноста, бидејќи батеријата не може да помине безбедност инспекција на извоз и увоз на царинската управа.Ве молиме бидете сигурни дека вашето име, поштенски код, телефон и адреса е добро.
Усвојување на IR remoter за контрола на led контролер, кој има 24 копчиња, функцијата на секоја копче како во табелата подолу : Brightness +( 256 во сите ) Brightness - (256 во сите ) Исклучување На Статички црвено Статични зелена Статични сина Статични бела Статични портокал Статични грашок, зелена Статични темно сина Единствена боја на stroboflash Статични темно жолта Статични синозелена Статични браун Единечна боја, Постепено се менува Статични жолта Статични светло сина Статични розова 3 база бои/7 бои исчезнат промена на Статичка слама жолта Статични небото сино Статични пурпурна 3 база бои/ 7colors jumpy на Ветер : При преминување на динамички режими на копчето "Brightness +"/ "Brightness -" значи брзината на светлината промена е нагоре/ надолу, има 100 чекор во сите. Тоа е погоден за сите видови на константен напон ЛЕР светилки DC12-24 V. На ИЗБЛЕДИ и МАЗНА сите имаат два начини, кои се "3 база бои jumpy/7 бои jumpy" и "3 база бои исчезнат/7 бои исчезнат", можете да притиснете уште еднаш за да го смените тоа.
Превозот и ракувањето со :
1). Кога во statick режими на знаци, притиснете на "ФЛЕШ" /"STROBE" клуч, на владата ќе се промени за да биде "единствена боја на Stroboflash/ Постепено се менува". Кога ќе нарачате нешто во бела боја освен специјални occassion, pls љубезно дефинирате кул бело или топло бела со оставање на порака. Пристигнуваат во рок од 7-20 работни дена од дишните патишта пост или 5-8 работни дена од EMS/DHL/UPS-от (зависи од земјата и испорака брзина на агенцијата за статистика).
Плаќање :
1) Плати преку Зачувам е препорачливо. Можете да изберете и други начини како што се наведени, ако мислите дека Кина пост воздух mail трае премногу долго време. кога ИЗБЛЕДИ и МАЗНА, на "ФЛЕШ" и "STROBE" клуч се unvalid. 5 Ѕвезда повратни информации е високо приоритетни ако ви се допаѓа нашите производи и услуги.
Со цел да се постигне синхронизација на повеќе светилки, лесно може да користите интернет кабел за да се направи повеќе контролори во серија конекција.
2) Купувачот треба да биде одговорен за увоз даночни дека можеби излегува. Ако најдете некои несогласувања во опис, наслов, слика, или цена, pls ве молиме контактирајте со нас пред наддавање за да се избегнат непријатности или спор.

Тип На Објект:
RGB Controler
Бренд Име:
Kugalite
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
12V
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Број На Модел На:
SZ600-IR24K
Осцилација фреквенција:
50/60Hz
Копчето Број:
24
R

Тие исто така купуваат со овој производ