.

.

Обичај пластични член картичка Печатење

Обичај пластични член картичка Печатење

DEN 5760.00
Количина на стоки


Персонализација На Пластични Членската Картичка Пластични Член Картичка Печатење
Вклучуваат alipay надоместокот $15/цел
Персонализација На Пластични Членската Картичка Пластични Член Картичка Печатење
1. Производи Име :
Loyalty cards (доверливи картички, членство карти, Подарок картички, ВИП картички, D iscount картички
2. Материјал :
бела ПВЦ/транспарентен ПВЦ/ABS/МИЛЕНИЧИЊА/Хартија
3. Големина на :
ISO CR80 Стандард : 85.5 мм*54mm или на барање
ISO 7810 Големина
4. Дебелина :
Стандард 0.76 mm дебелина, 0.2 мм, 0,3 mm, 0.38 мм, 0.5 mm, 1mm на располагање.
5. MOQ :
500 компјутери
6. Достапни Занаети :
1. Сјајна, мат, матирано завршувањето
2.4 боја офсет печатење или свила печатење
3.термички печатење серија броеви, дигитални број,врежана броеви
4.Кодекс 39, кодекс 128, EAN13 бар-код, EAN 8 бар-код, Interlive 2 од 5 бар-кодот
5.Hico магнетна лента, loco магнет, црна/сребрена/сино/црвена магнетна лента на располагање.
6.Нула исклучите панелот
7.Топло-печат злато,сребро, сина, црвена, зелена
8.Свила печатење metalic бои
9.Место УВ
10.Потпис panel
11.Холограмот
7 . Апликации :
Клуб, посета, промоција, рекламирање, претпријатија, банка, сообраќај, осигурување, супер маркетинг,
паркинг, училиште, контрола на пристап, и др.
9 . Олово време :
5~7days по приемот на 50% депозит од вкупниот плаќање (подолу 50000 компјутери.)
1 0 . Испорака начин :
Од експрес ,од страна на море или воздух
11. Пакет :
250pcs во кутија 6*9.3*22.5 СМ, 5 кутии во тетрапак, 30*22.8*11.5 CM
1 2 . Тежина
1,000 компјутери 6 KG
5,000 парчиња 30 KGR.
1 3 . Пример :
Ние може да обезбеди бесплатни примероци со товарни собрани како барање.
1 4 . Сертификат :
ИСО 9001 : 2000, SGS
15. Општи услови
Ја покажува сликата е само за вашиот референца на нашиот производ.
Сите поврзани права на интелектуална сопственост на трговската марка припаѓа на трговска марка компании.

Бренд Име:
HYS
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Чип Вид:
Никој
Фреквенција:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ